• Новак
Sandvik Coromant RA790-032O25S2-16L CoroMill 790 Плоштадот Рамо Мелење Машина, Круг месо тело, Челик, Завртка Менгеме, Десната Рака, 1 месо тело со Дијаметар x 1.25 Сечење Дијаметар x 6-1/2 вкуп?

Sandvik Coromant RA790-032O25S2-16L CoroMill 790 Плоштадот Рамо Мелење Машина, Круг месо тело, Челик, Завртка

DEN 16587.84

Достапност
Достапно за нарачка

Отворете ја вметнете локација за непречено чип протокот на тешки парчиња.Serrated интерфејс за прецизност и сигурност.Преку coolant.Обработка на рамка компоненти во алуминиум.Длабока празнина обработка.Coro Mill 790 машина е првиот избор за ISO-N материјали.За да се користи во рамото операции како "супер смена", таа е наменета за висок степен на безбедност барања и висока прецизност работа.Примена : Завршна обработка во повеќето материјали.Висока брзина на обработка изведба со висок степен на безбедност.Екстремни метал отстранување стапки.Многу мала алатка run-out.ISO апликацијата гранки : челик, нерѓосувачки челик, од леано железо, алуминиум, отпорни на топлина и легури на титаниум, појачани материјал.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу�

DEN 252.00