• Новак
Corning 3893BC Полистирен Рамен Дното 1536 Добро Microplates Со Генерички Бар-Код, со Капак, Ткивни култури се Третираат, Јасно Дното Црна Плоча Бојата (Случај на 50)

Corning 3893BC Полистирен Рамен Дното 1536 Добро Microplates Со Генерички Бар-Код, со Капак, Ткивни култури

DEN 861.60

Достапност
Достапно за нарачка

Етикети се применува за сите 4 страни на плочата.Не реден број дупликати.Исклучителен квалитет на печатење и резолуција.Отпорни на најчесто користените лабораториски реагенси.Потврдена од страна на Молекуларна Уреди за FLIPR читателот.Надворешниот бунари усогласени за правилно гледање со FLIPR.Генерички бар кодирани Corning microplates, сега се достапни во парк и се подготвени да брод.Шифра 128 бар код формат гарантира компатибилноста со повеќето бар код за скенирање и софтверски системи.За да се избегне mix-up прозорци, површинска обработка на microplate бунари е лесно да се препознае во читлив за човекот дел од бар кодот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу

DEN 252.00