• Новак
FENXIXI Електрични Коса Clipper Професионални Коса Тример Брада Батерија Фризура Косата Машина mens barbershop Губење на Машина за Сечење

FENXIXI Електрични Коса Clipper Професионални Коса Тример Брада Батерија Фризура Косата Машина mens barbershop

DEN 5201.28

Достапност
Достапно за нарачка

Напојување тип : полнење/електрични со двојна употреба.Напон : 110-240v.Целна Група : Општа.Убавина И Лична Нега / Лична Нега / Нега На Коса / Коса За Сечење Tools / Коса Clippers & Додатоци / Коса Clippers.Сечилото Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Charging Време : 8h Size : 16*4.5 cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу

DEN 252.00