• Новак
Стапчиња за јадење/Направени во Јапонија/narukounryuu-јапонски стапчиња за јадење - 2 Пара - Вклучува Пауловнија Дрвени Подарок Кутија (За Парови)

Стапчиња за јадење/Направени во Јапонија/narukounryuu-јапонски стапчиња за јадење - 2 Пара - Вклучува Пауловнија

DEN 1286.40

Достапност
Достапно за нарачка

2 пара на стапчиња за јадење со пауловнија дрвени подарок кутија.Направен во Јапонија.Должина : 23cm/машки 21cm/женски.Совршена како свадбен подарок.Направен во Јапонија.Два пара на стапчиња за јадење во дрвена кутија.Стапчиња за јадење може да биде персонализирана со името.Го прави голем дар!Дозволете ни да знаеме што името би сакале!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат