• Новак
Gpan Голем Капацитет Преносни Надворешен Хард Диск-USB3.0 Складирање на Податоци и Бекап за PC, MAC XboxOne PS4 (Црна)

Gpan Голем Капацитет Преносни Надворешен Хард Диск-USB3.0 Складирање на Податоци и Бекап за PC, MAC XboxOne

DEN 1048.80

Достапност
Достапно за нарачка

Приклучок и да се игра за PC Xbox One PS4 WINDOWS XP MACOS.USB3.0 податоци брз пренос security encryption.Заштита на вашите податоци со лесен и флексибилен бекап.Деликатна метал дизајн обезбедува супериорни погодност.Детали мапата може да бидат корисни за вас, ве молиме слободно да ни e-mail и одговор во рок од 24 часа.Пакет се Вклучени : *Надворешен хард диск*USB кабел* 1 Hard диск брзина : 5400rpm Dimensions : 109mm*78mm*14mm Hard диск продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB, 1 G = 1000 MBBut на оперативниот систем користи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB, 1 GB = 1024 MB.Затоа, постојат некои разлики помеѓу екранот капацитет и номиналниот капацитет на хард диск производ.Сепак, ова е дозволено да постои.Ве молиме не се сомневам во неговата автентичност.За капацитет : 80 GB = 74 GB120 GB = 111 GB160 GB = 148 GB250 GB = 232 GB320 GB = 298 GB500 GB = 465 GB1 TB = 930 GB.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу�

DEN 252.00