• Новак
Sterilite 16928006 Складирање Гајба, Бела, 6-Пакет

Sterilite 16928006 Складирање Гајба, Бела, 6-Пакет

DEN 1651.20

Достапност
Достапно за нарачка

Надворешни Димензии : 15.25 x 13.75 x 10.5. Вклучува 6 Гајби.Направен во САД. 1.5 Bushel капацитет.Повеќе гајби може да магацинот на врвот на едни со други да ја користат вертикалната простор ефикасно.Удобноста зафат се справува.Опис на производот Sterilite 16928006 Складирање Гајба, Бела, 6-Пакет Од Производителот Sterilite 16928006 Складирање Гајба Бела 6-Пакет.На гајби обезбеди најпознатите разноврсна решение за складирање.На гајба има писмо, големина виси папки за домашната канцеларија.Тие содржат уникатен индексирање функција да се создаде модуларен систем, што го прави идеално за канцеларии, детски соби и колеџ домови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени

DEN 859.20

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студе

DEN 2304.00

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направ

DEN 1238.40