• Новак
Lifewit Под Кревет Садовите за Складирање на Облека Организаторите со Издржливи Ткаенини, Цврстата Структура, Засилен Рачка, Види-Преку Прозорецот за Облека, Ќебиња, Џ

Lifewit Под Кревет Садовите за Складирање на Облека Организаторите со Издржливи Ткаенини, Цврстата Структура,

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Цврстата Структура : На дното и 4 страни се опремени со цврст и здрав прав одбори, што организаторот стојат исправено кога е празна или полна.Дека ќе правилно да се заштитите вашите објекти да бидат мелени.Просторен Капацитет : Секој складирање кутија мерки 32.7 × 15.7 × 5.9 во / 83 × 40 x 15 см, со капацитет на 49.8 Л. Тоа е пространа за чување облека, ќебиња, џемпери, играчки и чевли.Издржливи се Справи и Ткаенини : дршката е пораби на страна плоча за зацврстување на товарот капацитет и го продолжи својот животен век.Тешко не-плетени ткаенини се дише, чување на вашите лични предмети свежи месец по месец.Лесен за Користење : чување На сад е доста лесно да се соберат и може да се користи веднаш, горниот види-преку прозорецот не само што може да ви помогне да се направи разлика облека, но исто така и заштита од прашина и е лесно да се избрише надолу кога чистење.Флексибилност : складирање кутија собата може да се користи под креветот или плакарот, тоа е исто така добар избор за дом, таванот, подрумот и спална соба употреба.Количка за дизајн го прави лесно да се чуваат кога не е во употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат