• Новак
BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши, Салфетка Носителот

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

DEN 10506.00

Достапност
Достапно за нарачка

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање решение.Стандард На Дизајн.Нашите ткиво носителот одговара на повеќето основни од кујната се тркалаат,и лесно да го вметнете нова ролна.Простор За Зачувување.Можете да го закачите на ѕид или на долната страна на вашиот шкафот Во различни правци да се направи повеќе worktop простор,идеална за кујната и караван.Не Вежба Е Потребно.Нашата само Вшмукување Чаша тркалаат носителот прикачите на ѕид,нема да го оштети вашиот ѕид,погодна за луѓе кои изнајмување.Бранеа Заврши.Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик со брусен заврши,цврста и мазна,високо отпорна на ' рѓа.На разноврсна хартиена крпа носителот не е само за употреба во кујната, таа може да биде поставен насекаде низ дома, и е совршен во провизии или garage Description : сосема нов и висок квалитет!Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив и rustproof.Лесно да се инсталира,кој е лесен за употреба.Современ стил, компактен и модерен, заштеда на простор.Може да се користи во кујната, може да ги стави на ролна хартија, крпа, се држат филм, итн.Совршен за вашата бања или тоалет.Спецификации : Предмет тип : Ткиво holder Material : нерѓосувачки steel Color : сребро.Инсталација : вшмукување чаша.Пакетот вклучува : 1* Ткиво држачот.Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

RF Тавански Вентилатор Далечински Управувач за Полнење, Брзината на Вентилаторот и ON/Off Контрола на Вентилатор,

Добро за сите AC таванот фанови.Две оптоварување излези, еден за контрола на вентилаторот и уште еден за �

DEN 1535.76