• Новак
N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба Змеј Десктоп Украси Сувенири, Скулптури, Занаети,

N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба

DEN 1747.20

Достапност
Достапно за нарачка

Стане фокус-отворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на вашата градина оваа година.Високо-квалитетни материјали-направен од високо-квалитет смола, кристално јасно, силни и издржливи, можат да го издржат случајно капки и секојдневно носат и солза.Вистински детали-внимателно направена од страна на дизајнерот, моќен лава змеј ќе се појави во овој свет од јајце.Тоа изгледа доволно реално за да направи да се фали да се забавуваат гости или пријатели!.Лава змеј сувенир-ова е совршено змеј собирање, го поседувате овој змеј или даде на змеј фантазија љубовници!Тоа е чудо што и другите ќе го разгледаме во љубоморно.Совршен подарок-градината figurine е еден од најдобрите подароци што може да се даде.Совршена градина подарок за семејството и пријателите на Божиќ, денот на Благодарноста, роденден, Денот на Мајката и housewarming.Опис на производот : совршена колекција за змеј фантазија lovers Created од страна на дизајнерот, моќен лава змеј ќе се појави во овој свет од egg Others ќе се погледне во него, љубоморно, ова е чудо.Многу погоден за прикажување на било декоративни garden Suitable за внатрешна и outdoor Specification : Име : Лава Змеј Egg Size : 10*12*8cm Material : висок квалитет resin The пакетот вклучува : 1*Лава Змеј {вклучувајќи осветлување база}белешки : се Должи на разликата во осветлувањето и поставки на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Како прирачник мерењата се различни, ве молиме оставете мала големина разлики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Fansipro Клуч Висока Цврстина, Додаток Колекции На Отворен простор Патување; Училиштето; Хотел; Ресторан; Фабриката;

Таа е неопходна алатка во инсталација и одржување на опремата.Применливи прилики : авто поправка, одржу

DEN 252.00