• Новак
Електрични Чистење Инструмент со Безжично Полнење Шасија,се Соочуваат со Massager Водоотпорен Vibrating 45° Постојана Температура на Силикон Чистење Лице Четка,Нежни Exfoliati

Електрични Чистење Инструмент со Безжично Полнење Шасија,се Соочуваат со Massager Водоотпорен Vibrating 45°

DEN 1080.96

Достапност
Достапно за нарачка

☆[45°Топло Чистење] : Со затоплување + вибрации чистење на системот можат подобро да се отвори порите и длабоко чистење на внатрешните органи на порите. ☆[3 Брзини за да се Прилагоди на Тресење Speed] : го прилагодите брзини според сопствените потреби, месете, умерена, малку посилно.Тоа е поудобно да се користи и почиста од миење на рацете.Длабинско чистење на порите се одзема скриени нечистотија и ефектот е повеќе од значајна. ☆[Безжична индукција полнење] : на полнење и празнење веднаш, да се ослободи од ограничувајќи се на ограничувањата, безжични електромагнетни пренос, без приклучок бара. ☆[Аналогни Прст Дизајн] : Оди длабоко во мртов агол на Т-зоната да се исчисти повеќе темелно, се вклопуваат во мртов агол на Т-зоната подобро, и може да оди длабоко во мртов агол на Т-зоната да се исчисти повеќе темелно. ☆[Храна-одделение Силика Гел] : се направени од мека и кожа-friendly силика гел, кои не се директно влијание на порите и нежно чисти лицето за да се спречи порите од добивање на поголеми и поголеми и брзо сушење.На допир е нежна, мека, нежна и кожа-пријателски.Име на производ : Чистење instrument Product тежина : 0.15 KGWorking напон : DC5 VProduct партер : 3 stalls Input напон : 5 VPacking големина на : 18*14*4.5 cm Waterproof оценка : IPX7 Steps за usage01. Preparation Wet твоето лице и чистење на уредот, земете соодветен износ на чистење млеко ќе like02, bubbles Spread на чистење еднакво на лицето, со тоа што меурчиња на дланките на вашите раце или together03, clean Press на копчето, одберете чистење на чекање и да го прилагодите уредот да clean04, cleaning Wash лицето и чистење уредот со вода и место на чистење на уредот за складирање маса на сува naturally Products вклучуваат : 1*на Лицето Cleanser1*Безжични полнење base1*Производ Прирачник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше

DEN 10506.00