• Новак
JYW-опфаќа Potties & Места Медиокритет Обука Тоалет Безбедно Анти Лизга Отстранлив Преносни Медиокритет, за 1-6 Година Децата,Сина

JYW-опфаќа Potties & Места Медиокритет Обука Тоалет Безбедно Анти Лизга Отстранлив Преносни Медиокритет, за

DEN 2251.44

Достапност
Достапно за нарачка

[Материјал] - НП пластични + СТП перница.Удобни, меки, безбедно и нетоксичен. [Удобно] - На backrest се направи поддршка за детето назад и ергономски дизајн за зголемување на комфорот. [Лесно да се Чисти] - Опремени со отстранлив слив, можете лесно да се повлече, тоа е лесно да се користи и чиста. [Соберат & Пакет] - Овој медиокритет стол е лесно да се размонтираат и се соберат, тоа ќе биде полесно да се чисти и да ги преземат надвор, тоа е пренослив.Вие само треба да се инсталира на две рачки.Вклучуваат бебе медиокритет тоалет, две тоалет стол рачки. [Задоволителна Услуга] - Сите производи се со нашата 100% гаранција за квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Добар Бебе Медиокритет кој го прави вашето дете да се чувствуваат удобно кога се користи тоа.❤ Детали за производот : Материјал : ПП пластични + СТП cushion Age на употреба : 1-6 години❤ Карактеристики : 1 : Лесен за инсталација и лесен за чистење.2 : Стабилна и не е лесно да слајд.❤ пакет : 1*Бебе Медиокритет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше

DEN 10506.00