• Новак
Јас сум Threenager Што е Вашиот Изговор Деца Кошула Девојки Трети Роденден

Јас сум Threenager Што е Вашиот Изговор Деца Кошула Девојки Трети Роденден

DEN 349.20

Достапност
Достапно за нарачка

Прстен Откачи Памук.Машина За Миење.Мека Прстен Откачи Памук. 100% Нови & Unworn.Унисекс Големината 2 T-4 T.Произведени & Продава од Sunray Облека.Премиум полу-сјај винил.Не попуштат или исчезнат НЕКОГАШ.Растеглив.Деца (T) size кошули.Унисекс Големината. 100% Памук (Сива - 90% Памук И 10% Полиестер.Машина Перат & Dryable.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше�

DEN 10506.00