• Новак
AikTryee 4-Pack Мини Дигитален Влажност Температура Метри Мерач Затворен Hygrometer Термометар Hygrometer wiht LCD Дисплеј Фаренхајтови (℉) за Humidors Стаклена Градина Визбата Плакарот ?

AikTryee 4-Pack Мини Дигитален Влажност Температура Метри Мерач Затворен Hygrometer Термометар Hygrometer wiht

DEN 215.52

Достапност
Достапно за нарачка

【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Мини Дигитален Hygrometer Термометар е Лесно да се знае моменталната температура и влажност,Вградени отворање големина (1.81*1.06 инчи) или фиксна со двострано лента. 【2 ВО 1】Hygrometer со вградена сонда; дигитални електронски термометар и hygrometer за мерење на температура и влажност, за внатрешна употреба. 【Висока Прецизност Екранот】 Влажност Температура на мерење на точност : ±1℉; Влажност на мерење на точност : ±2%RH. 【ШИРОК ТЕМПЕРАТУРА ТЕСТ】 Hygrometer Температура мерен опсег -58℉-158℉; мерење на Влажност опсег 1%-99%RH. 【ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА】 Hygrometer Термометар Напојува со LR44 копчето ќелија (Вклучена), Батерија работно време до 8 месеци.Пакетот Вклучува : 4 x Дигитален Термометар Hygrometer; подарите : 4*LR44 резервна батерија; 4 x двострано лента.Осетливи на температура и влажност, сензор со висока точност направи мини дигитален hygrometer термометар биде оптимален избор за вашиот живот и работа.Точноста и Опсег : Температура, мерење на точност : ±2℉; мерење на Температура спектар -58℉-158℉; Влажност на мерење на точност : ±3%RH; Влажност мерење на опсег од 10%-99%RH.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направ

DEN 1238.40

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студе

DEN 2304.00