• Новак
Хартиени Кеси 100 Бела Шопинг Неонски Зелена Јаже се Справува со 16 x 6 x 12 ½ Премиум, Совршен за Шопинг Кеси, Kraft Кеси & Подарок Торби за Рефус

Хартиени Кеси 100 Бела Шопинг Неонски Зелена Јаже се Справува со 16 x 6 x 12 ½ Премиум, Совршен за Шопинг Кеси,

DEN 2124.00

Достапност
Достапно за нарачка

16" Широк x 6" Длабоко x 12 ½ " Висока (Мода).Случај на 100. 100# Хартија Тежина и Бел Екстериер и Ентериер Премиум Укината Врвот Неонски Зелена Јаже се Справува со Сопствени справи со кеси може да потрае до 3 дена да брод од Голема Бела Премиум Укината Врвот Хартиени Кеси со Неонски Зелена Јаже Рачки се одлични за поголеми купувања!Сите трговците на мало може да се направи употреба на оваа пространа, здрав шопинг торба.Тоа accommodates повеќе објекти и повеќето облека кутии.Секоја торба карактеристики Неонски Зелена јаже рачки, а gusset, и солза отпорни на бела хартија, што ги прави трајно решение за вашите големи мало пакување потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат