• Новак
Premade Фанови Eyelash Екстензии 5D-D-0.07-9-16MIX Premade Волумен Eyelash Екстензии Посочи База на Фанови 0.07 Premade Волумен Фанови C D Навивам (5D-D-0.07,9-16 МИКС)

Premade Фанови Eyelash Екстензии 5D-D-0.07-9-16MIX Premade Волумен Eyelash Екстензии Посочи База на Фанови

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

B9 D/10 D/12 D 275 Фанови.Б&П Посочи база на Фанови се дизајнирани за да се подигнат од базата , ги собереш од корен (база), пренос на фан во налепница, и повторно да ги собереш од средината на фан.Тоа може да не се распадне во текот lashing апликација.Б&П Premade Фанови Eyelash Екстензии се топлина да се постават за да се обезбеди rootless слаби бази.Слаби бази од други, така што тие се поврзете со природни lash многу добро, lash точки на поврзување се лесна,полесно да лепак,Волумен и меки, без да се оштети нивната природна удари со камшик!.Premade фанови материјал е црна PBT (Poly Butylene Терефталат), мека, црна нема беспомошна и пластични се погледне и Суровост-слободни.Навивам со speical tenology да се одржи совршена навивам за 12 месеци.Сите B&П LASH производи нудат живот време гаранција за парите назад со секое набавувачот!Ако не сте задоволни со нашата претходна направени трепките, ве молиме контактирајте со нас од страна на FB/ИГ : BQLASH .Ние ќе ви вратат или да пратите нова со исклучок!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба

Стане фокусотворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на вашата градина оваа г�

DEN 1747.20

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше�

DEN 10506.00