• Новак
COOFANDY во машка Повик Памук Долг Ракав Фустан, Кошула Plaid Јака Копчето Надолу Кошула

COOFANDY во машка Повик Памук Долг Ракав Фустан, Кошула Plaid Јака Копчето Надолу Кошула

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

98% Памук И 2% Полиестер.Копче затворање.Машина За Миење.ТКАЕНИНИ : Wicking памучна ткаенина помага исчезне влага, ви нуди одлична страна се чувствуваат на кожата, пријателски, многу удобен за носење.ДИЗАЈН : Совршено се вклопуваат, еден градите џеб, одбиеме јака, овој долг ракав копчето надолу фустан, кошула карактеризира со plaid шема на јака, ракави и пред се, модерен и стилски.ПРИЛИКИ : Овој стилски mens копчето надолу кошули може да се носи скриена или untucked спарување, се совршени за Забава, Бизнис, Работа, Одмор, Патување, Повик, или Секојдневниот Живот/ ќе може да одговара со Рамен Терен, Chino Панталони, Фармерки, Карго Панталони.ГОЛЕМИНА : Големина се НИ стандардна големина, ве молиме изберете ја вашата големина според нашите големина на табелата (Не Големината на Табелата) и ако имате голема belley и широки рамена, ние ви препорачуваме да се обратите до една големина.МИЕЊЕ : Машина за миење, рака мие предложи и ниско железо ако е потребно.За Нас COOFANDY.COOFANDY како нов произлегуваат Mens Облека бренд дека е посветена да обезбеди на нашите клиенти иновативни и висок квалитет на производот.На облека видови дека ние кои се вклучени Џемпер, Палто, Костим, Кошула, Т-Маица, Pullovers, Качулка .На plaid јака кошула, современ изглед и перформанси водат квалитети на овој редовни-одговара COOFANDY фустан, кошула нуди разноврсна стил и удобност им доликува на секој модерен машката гардероба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студе

DEN 2304.00

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направ

DEN 1238.40