• Новак
EDSRDRUS Премија Одделение Обоени селотејп 6 Премија Избрани Боја Пакети - 1in 2in од 30 Метри Патка Лента Бои Солза со Рака Одлична за Уметности & Занаети и DIY Проекти (Зелен?

EDSRDRUS Премија Одделение Обоени селотејп 6 Премија Избрани Боја Пакети - 1in 2in од 30 Метри Патка Лента

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален за Уметности & Занаети Проектот : Овој забава и обоени селотејп може да биде креативен купите за вашиот симпатична дете.Тие може да се користат за да се направи ракотворби и DIY дизајни (паричници, бродови, куќи, возови), поправка ductwork и на картонски кутии.Безбедност : шарени селотејп е направена од еколошки материјали, не-токсични, киселина-слободни и невкусна.Тоа не ослободување на токсични материи, и е многу безбедно да се користи.Премиер Квалитет : мулти пак обоени селотејп е изработен од винил материјал и има одлична адхезија на различни површини.Виножито селотејп може да биде раскинат во двете вертикални и хоризонтални насоки и лесно да се чисти без остатоци.Тоа во голема мера може да им помогне на непречено развивање на прирачник активности.Избрани Боја : Забава обоени дуктус ленти дојде во црна, бела, сива, црвена, сина и зелена боја, ќе обезбеди вашиот проект со прекрасен изглед.1in 2in од 30 Метри Патка Лента Обоени.Вашата лента поставена е поддржан од страна на нашата посветеност кон вашата шарени и лукав успех. 100% Пари Гаранција за враќање на : Доколку имате било какви прашања или проблеми во врска со обоени селотејп, ве молиме испратете порака на продавачот преку , и ние обезбеди 60-ден се врати и размена на услуга.Оваа забава и обоени селотејп може да биде креативен купите за вашиот симпатична дете.Тие може да се користат за да се направи ракотворби и DIY дизајни (паричници, бродови, куќи, возови), поправка ductwork и на картонски кутии.Забава обоени дуктус ленти дојде во црна, бела, сива, црвена, сина и зелена боја, ќе обезбеди вашиот проект со прекрасен изглед.1in 2in од 30 Метри Патка Лента Обоени.Вашата лента поставена е поддржан од страна на нашата посветеност кон вашата шарени и лукав успех.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат