• Новак
Wollony за iPhone 8 Случај,iPhone 7/SE Случај со Полно Тело, Shockproof Течни Сјајот жив песок Bling Тешки Тешко Браник Не се Лизга Мека Проѕирна Заштитна Маска за iPhone6/7/8/9 Црна

Wollony за iPhone 8 Случај,iPhone 7/SE Случај со Полно Тело, Shockproof Течни Сјајот жив песок Bling Тешки

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Уникатен Водопад Дизајн - Течни сјајот жив песок случај е компатибилен за i Phone 9 & i Phone 8 & i Phone 7 & i Phone 6 & i Phone 6 S (4.7"), НЕ дојде со изгради-во екран заштитник. 3-Слој i Phone 7 8 9 Shockproof Случај - Максимална заштита и подобрување на вашиот i Phone, со комбинирање на 2 внатрешниот слој interlocking отпорност на хард PC браник и мека шок апсорбирање на TPU надвор-школка.Целосна Тело за Заштита на - Целосно покриени рабови и 4 агли екстра перница го заштитите вашиот телефон од капки, гребење и удари.Застана на работ и предниот браник обезбедува дополнителна заштита за вашиот екран & камера.Безбедност и Забавно - Нашата 3 слоеви i Phone 7 8 9 сјајот на случај е направен за безбедност заверена Еко-пријателски материјал.Исполнет со убави око-фаќање на срце облик искра, течноста е затворен ,БЕЗОПАСНО и да се движат слободно.Најдобар Подарок за Девојка / Девојка ! - Се тресат up !Нека транспарентен i Phone 7 8 9 случај има сонувачи, снежна топка-како ефект.Одличен услугата на купувачи!Ве молиме да се увери купување.Bling bling стил.Enhanced шок апсорбирање на браник.Тешки Заштита.Анти-нула Заштита.Зголемена Cutouts.Упатството За Корисникот. 1,се на надворешниот мека школка надвор.Запомнете да pry до 4 страни на надворешната школка, особено со 4 агли.Покрај надворешната школка од една страна во прв план. 2.Внесете го вашиот i Phone и бидете сигурни дека двоен слој браник заклучување цврсто. 3.Изработка на сигурни дека копчиња и cutouts во право позиција, кадар на TPU задниот поклопец.Направено!. 1,се на надворешниот мека школка надвор. 2,Посебно на 2 Браник од вашиот телефон,се најде на 4 заклучен агли, pry нив од една страна, прво, а потоа ќе го отстранат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба

Стане фокусотворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на вашата градина оваа г

DEN 1747.20

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше

DEN 10506.00