• Новак
MOTOALL Заден Поглед Назад До Обратна Камера 95760-3S102 за 2011-14 Hyundai Sonata

MOTOALL Заден Поглед Назад До Обратна Камера 95760-3S102 за 2011-14 Hyundai Sonata

DEN 2111.76

Достапност
Достапно за нарачка

Го замени Дел Број : 95760-3 S102. Се Вклопува 2011-2014 Hyundai Sonata.Се Вклопува План За 2011-2015 Hyundai Sonata Хибрид.Пакет се Вклучени : 1 x Задните Видите Копија Обратна Камера како Слики.Fitment : Се Вклопува 2011-2014 Hyundai Sonata Се Вклопува План За 2011-2015 Hyundai Sonata Хибрид.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

RF Тавански Вентилатор Далечински Управувач за Полнење, Брзината на Вентилаторот и ON/Off Контрола на Вентилатор,

Добро за сите AC таванот фанови.Две оптоварување излези, еден за контрола на вентилаторот и уште еден за �

DEN 1535.76

N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба

Стане фокусотворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на вашата градина оваа г�

DEN 1747.20