• Новак
Полначот Цртан филм Панда Безжичен Полнач Преносни Брзо Полнење Подлога Не се Лизга за Домашна Канцеларија со Кабел Адаптер

Полначот Цртан филм Панда Безжичен Полнач Преносни Брзо Полнење Подлога Не се Лизга за Домашна Канцеларија

DEN 671.52

Достапност
Достапно за нарачка

Внатрешната интегрираниот чип користи ефикасно и напредни компоненти, надградби големи калеми, и нови ладење технологија, која навистина сфаќа ниска температура, висока-брзина и стабилен безжичен полнење.Компатибилност : Безжичен полнач за i Phone, Air Pods или било кој паметен телефон кој поддржува Чи. -Внатрешната интегрираниот чип усвојува високо ефикасни и напредни компоненти, како и нов ладење технологија, која навистина сфаќа ниска температура, брз и стабилен безжичен полнење. (Бара изборен QC3.Текст : 5 V/2 A, 9 V/2 A, 12 V/2 A.0 ѕид полнач за брзо полнење).5 мм, а тежината е само 80g.Дијаметарот на безжичен полнач е 2.0 ѕид полнач за брзо полнење)-уникатна и прекрасна печати шема додава богати бои на овој апарат и го прави полнење забава.На неговата површина не е апсолутно мазна, така што вашиот телефон може да се постави цврсто на тоа, без лизгање.Answer : ___________________________ Note : -Овој производ не содржи QC3.Применливи модели : i Phone 8 и сите последователни iphone/Галакси S6, Забелешка 5 и сите последователни S серија/Huawei Mate20 PRO, а подоцна и Huawei мобилни телефони/други одредени бренд модели кои поддржуваат безжично полнење поддршка за безжично полнење Функција на телефонот.1 А), 9 V/1 A (максимум 9 V/1.56 во/65mm, дебелината е 0.-Користење на микрофибер кожа и PC пластика,тоа има силна водоотпорен способност. -Тоа може да биде наполнета кога постои мобилен телефон случај, препорачливо е дека дебелината на мобилен телефон случај е ≤3мм.1 А), 14 V 1А (максимум 14 V 1.Многу компактен и пренослив.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба

Стане фокусотворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на вашата градина оваа г

DEN 1747.20