• Новак
Fmystery TWS Безжичен Пренослив Мали Bluetooth Звучници со 3W Голема Звук, Безжични Стерео Спарување, IP65 Splashproof, Минимализам Дизајн, Мали Звучници Безжична Bluetooth Звучник (Сина)

Fmystery TWS Безжичен Пренослив Мали Bluetooth Звучници со 3W Голема Звук, Безжични Стерео Спарување, IP65

DEN 349.44

Достапност
Достапно за нарачка

Hi Fi оригиналниот квалитет на звукот, различни локации се подеднакво добри за да се пренесе високо-квалитетна и убава музика, и искуство прекрасен аудитивни празникот.Вграден-во со високи перформанси јазик и бас дијафрагмата, чисто и гласно treble, јасно midrange, и зголемените бас.Дланка големина волумен прави отворено патуваат полесно да се носат.Ефикасен пренос на далечина на безжична Bluetooth 10 метри е компатибилен со smart Bluetooth уреди како што се мобилни телефони, таблети, компјутери, и др.Применливи сценарија : автомобил, desktop, фитнес, отворен простор, дома, мобилни, преносни, отворено тревникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

RF Тавански Вентилатор Далечински Управувач за Полнење, Брзината на Вентилаторот и ON/Off Контрола на Вентилатор,

Добро за сите AC таванот фанови.Две оптоварување излези, еден за контрола на вентилаторот и уште еден за �

DEN 1535.76

N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба

Стане фокусотворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на вашата градина оваа г�

DEN 1747.20