• Новак
Suonady 3D Вратата Mural Налепници Кора и се Држи Вратата Decals Отстранлив Винил Водоотпорен самолепливи Позадина Ѕид Уметност Оркестарот за Домашна Декорација 30.3x78.7

Suonady 3D Вратата Mural Налепници Кора и се Држи Вратата Decals Отстранлив Винил Водоотпорен самолепливи Позадина

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ самолепливи вратата mural хартија,дома декорација DIY подарок.ДОБАР КВАЛИТЕТ Пакет Количина : 2 листови вратата мурали.Користејќи метод : Изберете место сакате да ги применуваат, се исчисти пепел и маснотии, чувајте го сув и чист,а потоа само кора исклучување на хартија и се држи на било чиста изедначи Со висок квалитет, здрав винил налепници, тоа е ефтин начин за да додадете бои без боја.Донесе толку многу живот и ќе добиете многу комплименти од своите гости.Внимание : производот што сте го добиле само на изгледот.Овој објект е DIY prodcut,тоа треба некое време и patiences да лупам и се држи следете ги инструкциите.Ве молиме слободно контактирајте со продавачот ако имате било какви проблеми со предмет или услуга,продавачот ќе ви даде задоволни одговор во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше

DEN 10506.00

N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба

Стане фокусотворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на вашата градина оваа г

DEN 1747.20