• Новак
CPTC 10Pcs Помине Совет Клип Пинк Со Професионална Лажни Нокти Совет Clippers За Брз BuildingPoly Ноктот Гел Розова Plasity Прст Продолжување Форми, Нокти Помине Уметност Алатки за П

CPTC 10Pcs Помине Совет Клип Пинк Со Професионална Лажни Нокти Совет Clippers За Брз BuildingPoly Ноктот Гел

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Практични Функции-овие нокти совет клипови може да ви помогне брзо да го поправи вашиот лажни ноктите, го прилагодите на нив на вистинското должина, и да ги направи лесно да се користи и за обновливи; лажни нокти совет тример може да ви помогне брзо да се намали лажни ноктите од различни големини и со различни форми, како ви се допаѓа.Едноставен дизајн, лесно е и лесен за употреба.Помага да се одржи на совети кога сте лекување на поли гел ноктите.Погоден за користење со поли гел и акрил апликации.Добра опција за професионални салон употреба или домашна употреба.67 инчен, а должината на ноктите совет clipper машина за 13.Smiple За Употреба-Тој ги комбинира брзо да се изгради помине clippers со лажни нокти clippers, мали димензии, мала тежина и лесен за носење, па дали ќе патува за работа или задоволство, можете да ги носите со вас и да се подобрат вашите нокти во секое време и секаде!.Тоа е едноставен и лесен за употреба.Квалитет на Материјалот-го помине совет клип е направен на квалитетот polyvinyl пластика, дизајнирана во согласност со вашите прсти, па да има доволно простор и тоа ќе не боли вашите прсти;доградба на Акрилни нокти clippers се направени од метал и треба силна пролет внатре за издржливост.Овој предмет е дизајниран за држење на совети кога сте лекување на поли гел ноктите.Големина на Информации-тој пластични помине клип е за 3.35 инчен;правото големина ќе ви овозможат удобно нокти искуство.

Спецификацијата

Type:
Nail Tool Material

Со стоката дадена додека купуваат

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше

DEN 10506.00