• Новак
ЦД Рек CD Складирање Носителот Мултифункционален Shelving Десктоп Екранот Книга Полиците на Кујната Складирање Shelving и Организатор (Боја : Природна, Големина : 3113.811.8 см)

ЦД Рек CD Складирање Носителот Мултифункционален Shelving Десктоп Екранот Книга Полиците на Кујната Складирање

DEN 1528.80

Достапност
Достапно за нарачка

◆Поради светлина и прикажување на проблеми, боја разлика на производот е нормално.Производ параметар▲име на Производ : Евиденција за Складирање Рек▲ Производ тежина : 0.Ако имате било какви прашања по примањето на CD Екранот Стојат, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!Ние сме среќни да ги реши сите проблеми за вас!.64 инчи)▲ Материјали : дрво▲поле на примена : за дома, канцеларија, кујна, итн.Тие може да се интегрира во било која домашна декорација, и можете да ги поставите било каде во вашиот дом.8 KG▲ Големина на : 31*13.★[Малата големина и голем капацитет] : CD багажник има голем капацитет, заштедува простор, и зафаќа мал простор, со 7 интервали и 8 столбови организира јасно, кој може да се одржи повеќе објекти и е погодно да се земе.Тоа може да биде ставен во кујната за одвод на вода од јадења, чиста и хигиенски исправна.Карактеристики : CD Решетката е направен од природни логови, со 7 прегради и 8 столбови организира јасно, дозволувајќи им на повеќе објекти да бидат поставени и лесно да се преземе.Не само за дома, но исто така и за училиштата и канцеларии за чување на ДВД копии и игри.♥Потсетување : ◆Ние само го продаде Винил Рекорд Багажник, со исклучок на други украси.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме да ни оставите порака и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Можете да најдете други производи ви се допаѓа во нашата продавница, ви благодариме за посетата на нашата продавница!.◆Поради различни мерни методи, не може да биде грешка од 1-2 CM, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Нашите CD складирање кутија става вашиот омилен медиуми на едно место да се подобри countertop или вашиот дом животната средина, така што ќе можете брзо да го проверите и да добиете на ставки сакате. ★[По-продажбата на услугата] : се надеваме дека сите клиенти се среќни и задоволни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат