• Новак
XJJZS Рек Полица Стојат Мулти Слој Простор за Заштеда на енергија Rustproof Сечење Одбор Практични Кујна Организатор Тенџере Капакот на Држачот за Домаќинство Gadgets

XJJZS Рек Полица Стојат Мулти Слој Простор за Заштеда на енергија Rustproof Сечење Одбор Практични Кујна Организатор

DEN 2431.92

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 12*9*9cm.Материјал : железо спреј.Бруто тежина : 185g.Summary : Железо уметност мулти-слој сечење одбор багажник, направени од железо на уметноста, се вклопува безбедно и не се олабави, сечење одбор не допир на countertop, чист и удобен повеќе картичка позиции, централизирано складирање.Мулти-цел, може да се сместат сечење на табли и ножеви, го спаси countertop простор, и ги красат монотоно кујна.Име : Железо мулти-слој сечење одбор rack Size : 12*9*9cm Material : железо spray Gross тежина : 185g Summary : Железо уметност мулти-слој сечење одбор багажник, направени од железо на уметноста, се вклопува безбедно и не се олабави, сечење одбор не допир на countertop, чист и удобен повеќе картичка позиции, централизирано складирање, мулти-цел, може да се сместат сечење на табли и ножеви, го спаси countertop простор, и ги красат монотоно кујна.Пакување Листа : 1* Капакот rack Tips : производот се продава само има полица и не содржи други предмети.Забелешки : Прирачник за мерење, таму е неизбежно одредени грешка, ве молиме да преовладуваат во вид.Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше

DEN 10506.00