• Новак
SURITCH Компатибилен со iPhone 13 Јасен Случај,[Вграден Екран Заштитник] Полно Тело за Заштита на Тешко Школка+Мека TPU Браник Shockproof Солиден Маска за iPhone 13 6.1 Инчи (Розева)

SURITCH Компатибилен со iPhone 13 Јасен Случај,[Вграден Екран Заштитник] Полно Тело за Заштита на Тешко Школка+Мека

DEN 407.52

Достапност
Достапно за нарачка

【СО ВГРАДЕН ЕКРАН ЗАШТИТНИК】Со вграден екран заштитник спречете го вашиот телефон екран од гребење, крек, и blemish-free, без мешање со чувствителност на допир. 【ЈАСНО НАЗАД & РОЗОВА ГРАНИЦА】На заштитни случај е направен на премијата и еколошки PC материјали.Јасно задниот поклопец, може да се покаже оригиналната убавина убавината на вашиот телефон.Со елегантен розова граница,да направите вашиот телефон да изгледа различно. 【360° со ПОЛНО ТЕЛО за ЗАШТИТА на】Овој заштитен случај е составен од хард КОМПЈУТЕР назад и мека TPU браник го заштитите вашиот Телефон од гребење, се судрат, капка, шок и други елементи во секојдневна употреба.Воскресна усни дизајн обезбедува дополнителна заштита за екран и камера. 【ПРЕЦИЗНИ CUTOUTS & БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ】Овој заштитен случај поддршка безжично полнење и не го блокира телефонски сигнал, без отстранување случај.Прецизни cutouts кои одговараат на сите копчиња и функции на телефонот, дозволувајќи им на целосен пристап до сите копчиња и пристаништа. 【КОМПАТИБИЛЕН СО IPHONE 13 6.1 ИНЧИ】Компатибилен со iphone 13 6.1 инчи САМО(Не одговара за iphone 13 Про 6.1" и 13 Про Max 6.7").Ако имате било какви прашања во текот на користењето на случај, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше

DEN 10506.00