• Новак
BigXwell Магнетна Табла Сува Избришете Одбор 48 x 36, Бела Табла, Сребрен Алуминиум Рамка, Ѕид-Поставена Табла за Домашна Канцеларија и Училиште

BigXwell Магнетна Табла Сува Избришете Одбор 48 x 36, Бела Табла, Сребрен Алуминиум Рамка, Ѕид-Поставена Табла

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

МАЗНА ПОВРШИНА : Со големина на 47.6 x 34.6 инчи, Табла е направен од отпорно на гребење материјал и неговата површина е мазна доволно да се напише и да се избрише.МАГНЕТНИ ДИЗАЈН : Овој Бело Одбор е супер погодно поради својата магнетна дизајн.На магнетни додатоци може да биде совршено во прилог на површината.АЛУМИНИУМСКА РАМКА : Сребро алуминиум рамка е убава и одржување на издржливост и стабилност.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Нашата Магнетни Бела Табла е направен од високо квалитетен материјал, кој е издржлив и здрав во исто време.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : Нашите производи се направени во добар квалитет со добар пакет.Ве молиме да контактирате со услуга за ако имате било каков проблем со нашиот пишување на табла и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Големина : 48" x 36".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени

DEN 859.20

Домашно милениче Превозникот Апстракт Слатки Кучиња Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милениче креве

DEN 1132.80