• Новак
WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче Сад,Измет Торба,Пердув Закачка и Лажичка Вклучени

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

DEN 512.40

Достапност
Достапно за нарачка

Големина - 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж. на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУВАЊЕ.Висок Квалитет - Нашата мачка патување отпадоци кутија направена од 600 Denier оксфорд ткаенина, карактеристики водоотпорен, отпорни, долготрајни и лесен.Тоа е исто така лесно да се чисти.Лесен за употреба - Лесно да се Носат Земете домашно Милениче Peppy Преносни мачка отпадоци кутија на патот.Тоа е многу преносни (огради да биде малку поголема од паричник) и мачки почнете да го користите веднаш.Мултифункционален - Нашите преносни мачка тоалет е лесно да се свитка и отворен и има широк спектар на употреба.Можете да ставите перница внатре и да ја претвори во домашно милениче кревет, куќа.Исто така, може да се користат како кутии, кутии за складирање,. 【Толку Многу Подароци】Оваа расклопна преносни отпадоци кутија доаѓа со лопата и poopbag за лесно чистење.Расклопна сад да се задржи вашето домашно милениче хидрирани за време на патувањето.Добар интерактивни пердув играчка може да ви помага да се реши домашно милениче е недостаток на вежбање, стрес олеснување.Кога ќе се добие, заедно со вашата мачка, не мора да биде време кога ќе се вози на вашата мачка да се игра надвор, или се земе вашата мачка да се види на пет лекар.Кога ќе излезе за премногу долго, обична мачка тоалети се премногу големи и тешки за да се носат, па како да се оди во тоалет е проблем.На Wildeden Преносни Мачка Тоалет е совршена комбинација од мали димензии и мала тежина, па преземање на вашата мачка надвор не е проблем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат