• Новак
Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената Дрвени Машина за Зглоб Прозорец Легура Заклучувањ

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

DEN 2148.00

Достапност
Достапно за нарачка

1pc 15-100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената Дрвени Машина за Зглоб Прозорец Легура Заклучување.Индустриски квалитет рутер битови обезбеди прецизни, ефикасни намалувања и нуди екстремна издржливост.Индустриски контрола на квалитетот за да се обезбеди најдобри перформанси.Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената Дрвени Машина за Зглоб Прозорец Легура Lock For употреба со мека & тешко шумата, ply-шуми, композити, laminates, пластика и некои обоени метали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

Големина 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУ

DEN 512.40