• Новак
YANGLU Деца Бебе Девојки Лето Шорцеви Поставува Надвор Рамо Кавга Врвот Pleated Печати Шорцеви Здолниште 3Pcs Облека

YANGLU Деца Бебе Девојки Лето Шорцеви Поставува Надвор Рамо Кавга Врвот Pleated Печати Шорцеви Здолниште 3Pcs

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Материјал : Ова шорцеви сет изработени од памук мешавина материјал, кој е кожата-пријателски, меки и удобни за носење.Тие исто така се дише, издржлив и не е лесно да се деформира.Моден Дизајн : Исклучување на рамо,кавга исечете кошула врвот,ананас/лубеницата/сончоглед/фламинго печатени здолниште шорцеви,со лак headband.Многу симпатична бебе девојка лето тимови,ќе го направат вашиот малку еден шармантен и активен во текот на летото ден.Прилики : Ова дете девојки облека поставите погоден за dailywear, birthday (роденден), фотографија, партија, плажа и секоја прилика.Вашата принцеза ќе се допаѓа многу.Погоден за 1-2years/2-3years/3-4years/4-5years/5-6years бебе девојки.Најдобриот подарок за вашите sweety.Пакетот вклучува : 1x исклучување рамо сечење на врвот + 1x мини здолниште шорцеви.Големина на Табела : Големина : 80Топ Должина : 19cm/7.48"-Биста : 38cm/14.96"Шорцеви Должина : 25cm/9.84"-Препорачана Возраст : 1-2 T Size : 90Топ Должина : 21cm/8.27"-Биста : 40cm/15.75"Шорцеви Должина : 26cm/10.24"Препорачана Возраст : 2-3 T Големина на : 100-Топ Должина : 23cm/9.06"-Биста : 42cm/16.54"Шорцеви Должина : 27cm/10.63"Препорачана Возраст : 3-4 T Големина на : 110-Топ Должина : 25cm/9.84"-Биста : 44cm/17.32"Шорцеви Должина : 28cm/11.02"Препорачана Возраст : 4-5 T Големина на : 120-Топ Должина : 27cm/10.63"Биста : 46cm/18.11"Шорцеви Должина : 29cm/11.41"Препорачана Возраст : 5-6 T Забелешка : ве Молиме проверете специфична големина опис при купување.(1 инч = 2.54 см) ве Молиме да не дозволите 2-3% инчен отстапувања за прирачник за мерење.Ако бебето е чаби, ние препорачуваме да нарачате големина нагоре.Ветувањето Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба

Стане фокусотворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на вашата градина оваа г

DEN 1747.20

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

Големина 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУ

DEN 512.40