• Новак
3dRose забава Ирски пиво пиење шема за Светец Patricks ден. - Ватенка Квадрати (qs_353168_3)

3dRose забава Ирски пиво пиење шема за Светец Patricks ден. - Ватенка Квадрати (qs_353168_3)

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Плоштад димензии (во инчи) : 8 L x 8 (W, слика димензии (во инчи) : 6 L x 6 W. 100% poloyester; слика е мека на допир.Произведено во САД.Рабовите pinking смолкнување се намали.Сликата нема да избледи со миење.Сликата не пренос, дел од материјалот.Забава Ирски пиво пиење шема за Светец Patricks ден.Ватенка Плоштадот е одличен начин да се создаде, да се покажат и се сеќавам на еден значаен момент.Вкупната големина е од 10" x 10" со 7.5" x 7.5" сликата.Изработени од 100% poloyester дека нема да избледи со миење.Произведено во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба

Стане фокусотворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на вашата градина оваа г

DEN 1747.20