• Новак
Нокти Датотека, Обновливи Професионални Транспарентен Нанометри Стакло Нокти Датотека, Ноктите Чистење Алатката Дома Помине Уметност Алатка Салон(Краток)

Нокти Датотека, Обновливи Професионални Транспарентен Нанометри Стакло Нокти Датотека, Ноктите Чистење Алатката

DEN 196.56

Достапност
Достапно за нарачка

Fine-grained површина, нежен датотека површината за менување на обликот на ноктите, се направи нокти светла брзо.Армирано стакло, лесен за чистење, физички полирање, без повреда на ноктите.Ноктите се грижи алатки, полирање површината на ноктите, се направи нокти изгледаат поздраво и здодевна.Мала тежина и во мали димензии, лесно за чување и носат.Направени на квалитетот нанометри стакло материјал, безбедно и еко-пријателски, носат-отпорни, и издржливи.Функција : 1. Fine-grained површина, нежен датотека површината за менување на обликот на ноктите, се направи нокти светла брзо.2. Ноктите се грижи алатки, полирање површината на ноктите, се направи нокти изгледаат поздраво и здодевна.3. Армирано стакло, лесен за чистење, физички полирање, без повреда на ноктите.4. Направени на квалитетот нанометри стакло материјал, безбедно и еко-пријателски, носат-отпорни, и издржливи.5. Мала тежина и во мали димензии, лесно за чување и носат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Ноктите File Material : Нанометри glass Color : Transparent Optional Тип : Долго Тип, Краток Type Product Улога : Обликот на ноктите/полирање/направи нокти bright Applicable да : апарати за Домаќинство, ноктите салон, итн.Големина : Краток Тип : Прибл. 8.7 x 1.1 x 0.2 cm / 3.4 x 0.4 х 0.1 во, Долго Тип : Прибл. Само 11,6 x 1.1 x 0.2 cm / 4.6 x 0.4 х 0.1 во Пакет Листа : 1 x Нокти Датотека.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Nail File
Material:
Nanometer glass
Color:
Transparent
Optional Type:
Long Type, Short Type
Product Role:
Shape nail/polishing/make nail bright
Applicable to:
Household, nail salon, etc.
Size:
Short Type
Package List:
1 x Nail File :

Со стоката дадена додека купуваат

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

1pc 15100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

DEN 2148.00

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше

DEN 10506.00

N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба

Стане фокусотворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на вашата градина оваа г

DEN 1747.20