• Новак
Ambesonne Национални Паркови Туш Завеса, Наутро сончева Светлина во Пустината Yosemite Сиера Невада сад Природа, Текстил, Ткаенини Бања Оркестарот Сет со Куки, 69 W x 70 L, Зелен

Ambesonne Национални Паркови Туш Завеса, Наутро сончева Светлина во Пустината Yosemite Сиера Невада сад Природа,

DEN 550.80

Достапност
Достапно за нарачка

Увезени.Мерења - 69" широк x 70" долго.Не лагер е потребно. 12 куки вклучени.Направен во Турција.Направени од Високо квалитетни %100 полиестер турски ткаенина материјал.Отпорен на вода.Не-винил.Не-PEVA.Лесен за употреба - Машина мие и суши брзо.Карактеристики живописни бои и јасна слика.Не исчезнува.Додава голема перспектива - Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Дизајнер дело - Не е честа појава и обично туш завесата може да се најдат насекаде.Уникатен.Вистински.Забава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

1pc 15100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

DEN 2148.00

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше

DEN 10506.00

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

Големина 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУ

DEN 512.40