• Новак
Перика Складирање Торба Коса Екстензија На Носителот Случај , Прашина Доказ Преносни Одговараат Торба Организаторот За Коса Екстензија& Перика

Перика Складирање Торба Коса Екстензија На Носителот Случај , Прашина Доказ Преносни Одговараат Торба Организаторот

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 8pc перика коса екстензии складирање торба.Ве молиме не торба само,закачалка и перики не се вклучуваат.Големина : за 60x28.7 см/23.6x11.3 инчи.Одговара на повеќето перика и закачалка големина.Убав Дизајн : транспарентна дизајн го прави лесен за да го изберат перика ви се допаѓа, без отворени торба.Прав доказ дизајн ќе се заштити перика повеќе чисти и стабилна.Надгради патент : за Разлика од железо патент лесно да се скршени , што се користи 404 од не ' рѓосувачки челик за да се направи на патент се повеќе издржливи и мазна.Гаранција : Ако мислите дека нашиот производ е корисно ,ве молиме кажете на вашите пријатели.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи , ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем добро.Modpion коса екстензија складирање и кеси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше�

DEN 10506.00

Нокти Датотека, Обновливи Професионални Транспарентен Нанометри Стакло Нокти Датотека, Ноктите Чистење Алатката

Finegrained површина, нежен датотека површината за менување на обликот на ноктите, се направи нокти светла бр

DEN 196.56

N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба

Стане фокусотворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на вашата градина оваа г�

DEN 1747.20

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

Големина 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУ

DEN 512.40