• Новак
Нови Faux Locs Капчиња Коса 24 Инчен Кадрава Брановидна Божица мека Locs Капчиња Плетенки Коса Екстензија Африкански Dreadlocs може да се прошири за Жените 1B 6 Пакети/Многу(При

Нови Faux Locs Капчиња Коса 24 Инчен Кадрава Брановидна Божица мека Locs Капчиња Плетенки Коса Екстензија Африкански

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

1. Материјал : Ова мека Faux locs капчиња коса е направен од 100% одличен квалитет ниска температура синтетички влакна на косата, што е подобро заштитна коса стил. 2. Карактеристики : Мека, без мирис, природен изглед и се чувствуваат, лесно да се прошири, мала тежина без чешање.Може да се вклопуваат добро со вашата природна коса. 3. Пакет : 24 инчен 6 пакети/многу Нови Faux Locs, 21 насоки/пакет. 1 капчиња кука, 2 клипови и 4 монистра.Секој пакет е поединечно пакувани.Обично 6 пакети е доволно да се направи целосна раководител на брави. 4. Нови faux locs дојде пред-looped, па вие сте во можност да се направи индивидуален капчиња плетенки, ако сакате.Заштеда на време и удобен. 5. Мекото божица faux locs е заштитен стил кој може се уште да трае преку триење и потење.логистика испорака, побрза испорака.Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволителни решенија.Име На Производ : Мека Faux Брави Должина : 24 Инчи.Можете да ја проширите должина според она што го сакате.Пакет : 6 снопови/qua. 21 насоки/снопови, 1 капчиња (се направи вашата работа повеќе полесно), 2 клипови и 4 Dreadlocks Монистра.Различни инсталација методи на 1. Пред-looped, па вие сте во можност да се направи индивидуален капчиња плетенки, ако сакате. 2. Можете исто така да го користите за завиткување метод, што е повеќе физички.Q&A Q1. Сакам пократок должина.На крајот од мојата коса се шири откако ќе се намали?Не грижете се, на сите.Се обидовме тоа.Не грижете се за губење на ширење, дури и ако се работи со него.Q2. Колку пакети јас треба да ги купите за да се направи целосна главата? 6 пакети е доволно?Обично 6 пакети може да се направи многу полн locs фризура.Ние не може да биде голем бренд име, но ние ги правиме иста работа!Мекото брави изгледаат и се чувствуваат одлично!Без мирис за нив!Тие се меки!И главата не се чувствува тешки!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

Големина 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУ

DEN 512.40

Нокти Датотека, Обновливи Професионални Транспарентен Нанометри Стакло Нокти Датотека, Ноктите Чистење Алатката

Finegrained површина, нежен датотека површината за менување на обликот на ноктите, се направи нокти светла бр

DEN 196.56

N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба

Стане фокусотворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на вашата градина оваа г

DEN 1747.20

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше

DEN 10506.00

Перика Складирање Торба Коса Екстензија На Носителот Случај , Прашина Доказ Преносни Одговараат Торба Организаторот

Пакетот вклучува : 8pc перика коса екстензии складирање торба.Ве молиме не торба само,закачалка и перики

DEN 479.76

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

1pc 15100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

DEN 2148.00