• Новак
3 x Пластични Храна Садовите за Складирање Set - Ново Реновиран Шарки BPA-free Заклучување капаци - Leakproof Оброк-Првично Контејнери,Голема On-the-Go & Замрзнувач-да-Безбедна Хра

3 x Пластични Храна Садовите за Складирање Set - Ново Реновиран Шарки BPA-free Заклучување капаци - Leakproof

DEN 1372.32

Достапност
Достапно за нарачка

【 Широко се користи】 Храна садовите за складирање се разноврсна и може да се одржи различни храна материјали, како што кромид, ѓумбир, лук, овошје и зеленчук, месо, суво овошје ужина, храна за бебиња и така натаму. 【 Течење доказ капак】 Нашите капаци се Лесно се отвори и затвори четири-latch капаци за силна течење доказ, воздух-тесни и вода-тесни печат, имајќи деликатна закуски рака и свежа, додека во движење, и исто така прави за одлична партија вклучена чаши. 【 Премиум квалитет на храна безбедно】Храна првично контејнери се направи на највисок квалитет на еко-пријателски, BPA-free пластика, материјал кој е безбедно да се користи.Нејзините здрав дизајн.Тие се издржливи, замрзнувач безбедно. 【 Лесно да се Чисти】Едноставно твојот живот и со нашите погодно пластовидно да одат контејнери кои се обновливи и расположливиот за вашиот дом варени или извршување на оброци.Безбеден за употреба во машина за миење садови. 【 Добра Складирање】Овие ручек кутија контејнери се пластовидно кој е практичен за да заштедите време кога сте во потрага за простор во фрижидер или кабинет.Тие се обновливи за друг одат и прифатлива.Ручек кутија го прави вашиот ручек и храна за складирање simple Stackable се избегне течности или течење на food Specification : Боја : Многоцветни Lids Product големина на : 15*10*6.5 cm / 20*14*7.5 cm / 23*17*8.6 cm The ручек кутија може исто така да зачувате друга храна, како што се овошјето чување е исто така многу погодни.Стави го изми овошје во ручек кутија и ги стави во фрижидер да ги задржите свежи.Кога ќе сакате да јадете овошје, можете да го однесе надвор од фрижидер, прави животот повеќе convenient Enjou Вашата Шопинг Време !!!Добредојдовте на нашата продавница.

Спецификацијата

Color:
Multicolour Lids
Product size:
15*10*6.5cm / 20*14*7.5cm / 23*17*8.6cm
The lunch box can also store other foods, such as fruit storage is also very convenient. Put the washed fruits in a lunch box and put them in the refrigerator to keep them fresh. When you want to eat fruit, you can take it out of the refrigerator, making life more convenient :
Enjou Your Shopping Time !!! :
Welcome to our store :

Со стоката дадена додека купуваат

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше�

DEN 10506.00

Перика Складирање Торба Коса Екстензија На Носителот Случај , Прашина Доказ Преносни Одговараат Торба Организаторот

Пакетот вклучува : 8pc перика коса екстензии складирање торба.Ве молиме не торба само,закачалка и перики �

DEN 479.76