• Новак
YXLJC Микрофибер Крпа Косата со Крпа, апарати за Домаќинство Крпа Бања Удар за Сушење Коса Бања Пешкир (Боја : Црвена)

YXLJC Микрофибер Крпа Косата со Крпа, апарати за Домаќинство Крпа Бања Удар за Сушење Коса Бања Пешкир (Боја

DEN 330.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно да се избере : Нашата фен капа е направен од високо-квалитет микрофибер, мека рачка, силната апсорпција на вода, доволно еластичност, не е лесно да се лизга кога го користите, удобен за носење, погоден за сите фризури и должини, долга коса и може да се користи за кратка коса, дебела и тенка коса, боја на косата, перм и права коса.Предности : Овој фен капа е направен од корални руно.Материјал : Нашата фен капа е направен од корални руно ткаенина, мека и кожа-пријателски, силната апсорпција на вода, одлична breathability, не е лесно да се лизга, погоден за сите стилови на косата,.Големина : 65cm x 25cm/25.Тоа може да го намали бројот на пати можете да користите фен за коса и да се намали штетата на косата и скалпот.Ве молиме остатокот увери на овој производ.На фен ззп може да се заштити коса во текот на апсорпција на вода процес.Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и носат добро искуство.Ова е не-damageable сува коса капа која може да се користи за долго време.Тоа може да го забрза време на сушење, да се намали штетата на косата и да се намали сплит завршува.Нашите фен капа е направен од корални руно ткаенина, силната апсорпција на вода, елегантен дизајн, меки циклуси, трајни, удобно и мека да се користи, свитлива и лесно да се носат.По-продажбата на услугата : Можете да изберете овој производ со доверба.Спецификација : Материјал : Корални Fleece Color:Како shown Dimensions : 65cm x 25cm/25.

Спецификацијата

Material:
Coral Fleece
Color:As shown :
Dimensions:
65cm x 25cm/25.59 x 9.84
The package includes:
1 x hair dryer cap :
Due to the difference in electronic displays, there is a color difference between the real object and the picture, please understand. :
Do not expose the product to the sun after using it, and hang it in a ventilated and dry place after wringing it out. :

Со стоката дадена додека купуваат

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

1pc 15100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

DEN 2148.00