• Новак
Страничниот изглед Огледало Пар Загрева Периметар Светлина Шарени Текстура Капа за Chevy

Страничниот изглед Огледало Пар Загрева Периметар Светлина Шарени Текстура Капа за Chevy

DEN 7319.76

Достапност
Достапно за нарачка

10 Година Warranty This објектот се поддржани од страна на нашите 10-годишна гаранција.Во случај овој објект треба да пропадне поради производствени дефекти во текот на намената, ние ќе го замени дел бесплатно.Оваа гаранција ги покрива трошоците на дел само.Ве молиме имајте во предвид : Било модификации на некој објект од било каков вид пред да контактирате со нас ќе празнина било какви и сите гаранции покритие за оваа точка.Ве молиме контактирајте со нас пред менување на дел, така што имаме можност да се поправи situati.Референтен Број(s) : 84575699,84485333,84555952,84575701,84485318,84555954. Огледало На Работата : Моќ.Огледало Греење Тип : Загрева.Огледало Периметар На Светлина : Периметар На Светлината.Објектот спецификации : Огледало Главата Стил : Тројно Мрачно Style Mirror Боја / Крај : Текстура Black Mirror Виткање Тип : Manual-Folding Mirror Слепа Точка Опција : Слепа Точка Detection Mirror Греење Тип : Heated Mirror Работата : Power Mirror Сензор на Температура : Патнички Страна Температура Sensor Quantity : 2 Piece Mirror Периметар на Светлина : Периметар на Light Kit Вклучува : (1) Возачот Страна Огледало, (1) Патникот Страна Mirror10 Година Гаранција Овој објект се поддржани од страна на нашите 10-годишна гаранција.Во случај овој објект треба да пропадне поради производствени дефекти во текот на намената, ние ќе го замени дел бесплатно.Оваа гаранција ги покрива трошоците на дел само.Ве молиме имајте во предвид : Било модификации на некој објект од било каков вид пред да контактирате со нас ќе празнина било какви и сите гаранции покритие за оваа точка.Ве молиме контактирајте со нас пред менување на дел, така што имаме можност да се поправи ситуацијата.За да се добие соодветна одговара и функција го потврдите вашето возило има точно огледало опциите наведени погоре.Компатибилен со : 2019-20 Chevrolet Silverado 1500 Возач & Патникот Страна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше

DEN 10506.00

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

Големина 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУ

DEN 512.40