• Новак
Harilla 2X Мултифункционален Цртање Владетел Алатка Разноврсна Цртање Криви Владетел, на Сите-во-Едно Разноврсна Алатка за Архитекти Дизајнери

Harilla 2X Мултифункционален Цртање Владетел Алатка Разноврсна Цртање Криви Владетел, на Сите-во-Едно Разноврсна

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Стапката на ви овозможува да видите цртање медиум подолу дефиниција за лесно positioning; -тенок дизајн, направи цртеж повеќе точни.Корисни кога скицирање, подготовка, по повод одбележувањето-up Мапирање дизајн и распоред.Направени од транспарентна пластика, не е лесно да се кршат.Голема помош за студентите и децата учење се користи, исто така, практичен и промотивни подарок за вашето дете.Мултифункционален цртање дефиниција, градење на шаблони, овална дефиниција.Опис : - Направени од транспарентна пластика, не е лесно да се кршат. - Мултифункционален цртање дефиниција, градење на шаблони, овална дефиниција - На стапка од овозможува да видите цртање медиум подолу дефиниција за лесно positioning; -тенок дизајн, направи цртеж повеќе точни. - Корисни кога скицирање, подготовка, по повод одбележувањето-up Мапирање дизајн и распоред. - Голема помош за студентите и децата учење се користи, исто така, практичен и промотивни подарок за вашето дете.Спецификација : - Материјал : Plastic Size Табела : Големина : Вкупната должина 19cm/7.48 inch Package Вклучува : (2 Парчиња)1 Парче Мултифункционален Цртање Владетел.

Спецификацијата

- Material:
Plastic
Size Chart:
Size:
Total length 19cm/7.48inch
Package Includes:
(2 Pack) :
1 Piece Multifunctional Drawing Ruler :

Со стоката дадена додека купуваат

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

1pc 15100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената �

DEN 2148.00

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше�

DEN 10506.00

XJJZS Рек Полица Стојат Мулти Слој Простор за Заштеда на енергија Rustproof Сечење Одбор Практични Кујна Организатор

Големина : 12*9*9cm.Материјал : железо спреј.Бруто тежина : 185g.Summary : Железо уметност мултислој сечење одбор б�

DEN 2431.92

Рака Подготвени Музички Кутии за Складирање Коцки Играчка Плакарот Организатор Кошница Платно Расклопна Полица

【Соодветна Големина】 Со совршена големина на 14.2(Л)x 10.2(W)x 8.3(В)инчи, складирање бин има пространа п

DEN 715.20