• Новак
Правец на ветер: Светлина, 2 парчиња H8/H11 12V-28V 100W Супер Светло Жолти LED Автомобил Светла за Магла Сијалица

Правец на ветер: Светлина, 2 парчиња H8/H11 12V-28V 100W Супер Светло Жолти LED Автомобил Светла за Магла Сијалица

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Универзален Тип : Оваа светла сијалица се вклопат за повеќето 12 V-28 V DC автомобил со H8/H11 светлина штекер.Ефикасна : Супериорен LED има висока осветленост, ниско ниво на потрошувачката на енергија и долг животен век.Добро произведени : Професионални производство да обезбедува висока точност и сензитивност, има стабилни перформанси и сигурен за користење.Подобрување на Возење Безбедност : 360 степени зрак агол нуди поширок осветлување, брз одговор, без одлагање, може да ви помогне да се вози безбедно.Лесен за Инсталација : Plug and play, без комплицирани алатки или операции е потребно, да заштедат време и напор.Карактеристики : 1. Универзален Тип : Оваа светла сијалица се вклопат за повеќето 12 V-28 V DC автомобил со H8/H11 светлина штекер 2. Ефикасна : Супериорен LED има висока осветленост, ниско ниво на потрошувачката на енергија и долг животен век 3. Добро произведени : Професионални производство да обезбедува висока точност и сензитивност, има стабилни перформанси и сигурен за користење 4. Подобрување на Возење Безбедност : 360 степени зрак агол нуди поширок осветлување, брз одговор, без одлагање, може да ви помогне да се вози безбедно 5. Лесен за Инсталација : Plug and play, без комплицирани алатки или операции е потребно, да заштедат време и напор Спецификација : Состојба : Сосема Нов Материјал : Алуминиум, ПРЕДВОДЕНА од Монистра Светлина Боја : Жолта Големина : Како Слика Покаже Тип : H8/H11 LED Кол : 20 Напон : 12 V-28 V DC Моќност : 100 W(Еден) Лумен : 1800 LM Пакет Тежина : Околу 53g Пакет Листата : 2 * LED Магла Сијалица Посветеност на услугите : Ако имате било какви прашања или било незадоволителен за производот, можете да се јавите на нашите услуги на клиентите во секое време, кога ќе се примени, ќе се справи со тоа, како е можно поскоро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

Големина 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУ

DEN 512.40

N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба

Стане фокусотворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на вашата градина оваа г

DEN 1747.20

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

1pc 15100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

DEN 2148.00