• Новак
Pataku 4 Фиока Странични Датотека Кабинет со Заклучување, Челик Странични Поднесување Кабинет за Правни и Писмо, Големина, Home Office Заклучување Метал Кабинет со 8 Виси Ба

Pataku 4 Фиока Странични Датотека Кабинет со Заклучување, Челик Странични Поднесување Кабинет за Правни и Писмо,

DEN 628.80

Достапност
Достапно за нарачка

✦[ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ] : Ова 4 фиока метал датотека кабинет има длабоки и пространа фиоките на целосна екстензија и мазна молчи шини, да обезбеди доволно простор за чување на сите различни големини на документи, како што се Писмо/Legal/А4 Големина.Вкупната димензија : 28.5"L x 17.7"W x 52.2"H, фиока големина : 27.5"L x 14.6"W x 10"Х. ✦ [ТРАЈНИ ДАТОТЕКА КАБИНЕТ] : Со сите-челик цврста структура и боени површината процес, кој ќе се спречи оваа хоризонтална датотека кабинет од се' рѓосано и изгребани, се соочи со години на ригорозни употреба.Pataku широк странични датотека кабинет можат да носат до 330 lb, доволно силна за да се стави вашиот принтери,скенери,итн.на неа. ✦ [LOCKABLE SECURITY SYSTEM] : датотеката кабинети за домашна канцеларија има 1 заклучување со 2 копчиња, ефикасно да го заштити вашите лични документи и скапоцености.Блокирам систем забранува продолжување на повеќе од една фиока во време, што го спречува ѓубрето. ✦ [СОВРШЕН ДИЗАЈН] : Датотека кабинет со заклучување има четири анти-судир заштита делови, не постои висока влијание звук, да ги задржи на тивко, додека за заштита на кабинетот.Секоја фиока е исто така опремен со 2 прилагодливи виси слајд шини, може да се прилагоди или отстранети за чување на различни големина на датотеки. ✦ [УСЛУГА ГАРАНЦИЈА] : Ова 4-фиока датотека кабинет е виткање тип со screwless дизајн, може да се соберат многу лесно и брзо според инструкциите за инсталација и видеа.Ако наидат на проблеми, само се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе се обезбеди 24-часовна услуга!Уживајте во неа!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени

DEN 859.20