• Новак
Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски Стил Пракса Обука Кукла Глави за Правење Перика (Бо?

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

DEN 2123.28

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден за миење/климатизација, виткање/зацврстување, белење/боење, сечење, плетење и коса стил, итн.Одлично за салонот берберот стилист, cosmetologist и козметологијата ученици.Лесно да се грижи и да ги чува, голема кукла подарок за децата, учениците и жена да се практикуваат фризури.Материјал : Човечка Коса Големина : Прибл.Висина : 35cm/13.78 инчен Рамо Ширина : 23cm/9.06 инчен Коса Должина : 69cm/27.17 inch Package Вклучува : 1 Парче Коса Манекен Head Note : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен) големина на разликата се должи на мерење.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нокти Датотека, Обновливи Професионални Транспарентен Нанометри Стакло Нокти Датотека, Ноктите Чистење Алатката

Finegrained површина, нежен датотека површината за менување на обликот на ноктите, се направи нокти светла бр

DEN 196.56

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

Големина 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУ

DEN 512.40