• Новак
V-studios Винил Decal Дланки Тропско Дрво Оркестарот Плажа се Релаксираат Ѕид Налепници Mural VS1769

V-studios Винил Decal Дланки Тропско Дрво Оркестарот Плажа се Релаксираат Ѕид Налепници Mural VS1769

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Производ Димензии (aprox) 23" x 30" (фото не може да претставува реална големина) ве Молиме да користите димензии.Ова е една шалче дизајн.Инструкции за инсталација се вклучени заедно со тестер decal за леснотијата на користење.Ве молиме да користите "ПОДАРОК" порака ако барањето различна боја (ние го носат сите основни бои).Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сте присутни на сите прашања, ви благодарам.V.Studios ѕид Налепници се ласерски сече со врвот на линијата опрема и ќе се држи до речиси секоја мазна, чиста, не-porous површината.Сите дизајни се прецизно сечење и weeded и ќе бидат испратени до вас, со претходно распоредени трансфер на хартија за лесна инсталација!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Детали Кралот Езеро Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога - Многу Густа Пена - Отстранете Светлина Несовршености

Езерото Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога има многу густа пена, совршен за правење на вашиот по

DEN 454.80