• Новак
Waklyte D08C UV Светло, 395nm Црна Светлината, 108 LED Blacklight Светилка, УВ Светлина Милениче Урина Детектор за Куче/Мачка Урината, се Исушат Дамките и Кревет за Бубачка

Waklyte D08C UV Светло, 395nm Црна Светлината, 108 LED Blacklight Светилка, УВ Светлина Милениче Урина Детектор

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Практична настава : УВ светло може да се користи за да се открие милениче урината во теписи и мебел.3) Батерија Тип е Потребно : 6pcs АА Батерии , со цел да се задржи светлото е живот, ако не го користите за долго време,ве молиме да се стави надвор од батеријата.Насока означени на АА батерија носител е насока во која АА батерија носител е ставен во УВ светло.За употреба во текот на дневните часови, исклучување на светлата се повлече надолу завеси/ролетни и да работат на светлината поблиску до површината.Кон објектите кои Содржат Флуоресцентни Белење Агент, blacklight ќе се покаже виолетова светлина, Кон објекти што Содржат Флуоресцентни Белење Агент, тоа ќе покаже сина светлина.Покрај тоа, ве молиме да бидат, исто така, се обрне внимание на Белешки : 1. Ако ултравиолетови led светилка не го вклучите, ве молиме проверете батерии и батеријата случај без разлика дали тие се правилно инсталиран(точно поларитетот).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з

DEN 2123.28

Рака Подготвени Музички Кутии за Складирање Коцки Играчка Плакарот Организатор Кошница Платно Расклопна Полица

【Соодветна Големина】 Со совршена големина на 14.2(Л)x 10.2(W)x 8.3(В)инчи, складирање бин има пространа п

DEN 715.20

Нокти Датотека, Обновливи Професионални Транспарентен Нанометри Стакло Нокти Датотека, Ноктите Чистење Алатката

Finegrained површина, нежен датотека површината за менување на обликот на ноктите, се направи нокти светла бр

DEN 196.56

N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба

Стане фокусотворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на вашата градина оваа г

DEN 1747.20