• Новак
Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре Може со Капак Кујна, Дневна Соба и Креативни Влажен и

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

DEN 2783.04

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капацитет за отворање дизајн, канти за отпадоци уредни и чисти, специјално дизајнирани за зафатен вас.Внатрешниот кофа има ѓубре торба за чување дупка, која е наменета за уредни рабови кога ѓубре торба е да се примени.Нерѓосувачки челик барел, мазна и заоблени агли, постабилна и издржливи.Мазна и лесна нога на возилото работа со шепот тивок и нежен затвори капакот.Издржливи и здрав, површината е мазна, тоа може да биде лесно да се избриша се чистат со влажна крпа, сад носи модерно и топло убавината на вашиот home Name : Нерѓосувачки челик сортирање ѓубре can Material : 410 нерѓосувачки челик + ABSProduct капацитет : 6 литри / 1.5 gallons Scope на примена : канцеларија, дневна соба, кујна, бања и сл.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.2. Не постојат други предмети освен корпата за ѓубре во производот фотографија.3. Големината е мерени рачно.Ова може да биде погрешно, тоа е нормално, ве молиме обратете се до вистинската големина, ви благодарам.5. Се должи на разликата во осветлувањето на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку контакт-маил.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат повеќе производи за да изберете од.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перика Складирање Торба Коса Екстензија На Носителот Случај , Прашина Доказ Преносни Одговараат Торба Организаторот

Пакетот вклучува : 8pc перика коса екстензии складирање торба.Ве молиме не торба само,закачалка и перики

DEN 479.76

BFTGS од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање реше

DEN 10506.00

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

1pc 15100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

DEN 2148.00

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з

DEN 2123.28

N / Б Лава Змеј Јајца, Сон Кристал Смола Транспарентен Змеј Јајца, Исклучителен и Уникатен Рачно Резбани оган-Торба

Стане фокусотворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на вашата градина оваа г

DEN 1747.20