• Новак
Деца U-Облик на Четка за заби, Сите Заоблени Деца У Облик Четка за заби,Цела Уста Четка за заби Силикони Четка Главата 360° Орален Чистење на Забите Дизајн Години за Де

Деца U-Облик на Четка за заби, Сите Заоблени Деца У Облик Четка за заби,Цела Уста Четка за заби Силикони Четка

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

Како да го користите : Тресат на паста за заби и пред да го користите за да се осигура дека паста за заби моделирани рамномерно.У Облик На Детска Четка Возраст 2-6 & 6-12 Дете У Облик На Четка За Заби 360 Деца U-Облик На Четка За Заби Полна Уста Четка За Заби Голема Глава Четка За Заби.Тресењето на U-облик на четка за заби од страна на страна.Материјалот е безбедно, без чуден мирис, а бебето е поздраво да се користи.Чистење на забите во сите правци да се направи усната празнина поздрав. ✿【Нека бебињата сакаат да ги измијат забите】Лесен за употреба. ✿[Поздрав Грижа] U-облик четка главата дизајн, 360° чистење на бебешките заби.Стави паста за заби во устата и се тресат за чистење на забите. ✿【Применливи возраст】 Тип и Големина на : Мали (2-6 години), Големи (6-12 години) - У Облик на Детска Четка Возраст 2-6 & 6-12 Дете У Облик на Четка за заби 360 Деца U-Облик на Четка за заби Полна Уста Четка за заби Голема Глава Четка за заби. ✿[Специјални U-облик дизајн] Различен од традиционалните четки за заби, ние ги користиме уникатни U-облик четка главата дизајн, кој одговара на забите подобро.На предната и задната страна на паста за заби.Само исплакнете ја четката, по употреба.Тоа е полесно за бебиња да ги мијат забите.На силиконски четка главата е отпорна на висока температура и може да се дезинфицираат на обичните пати.Бебињата може да ги измијат забите додека играте.Четка глава може да се чистат во сите правци, што го прави лесно да се четка забите.У Облик На Детска Четка Возраст 2-6 & 6-12 Дете У Облик На Четка За Заби 360 Деца U-Облик На Четка За Заби Полна Уста Четка За Заби Голема Глава Четка За Заби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

Големина 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУ

DEN 512.40

Рака Подготвени Музички Кутии за Складирање Коцки Играчка Плакарот Организатор Кошница Платно Расклопна Полица

【Соодветна Големина】 Со совршена големина на 14.2(Л)x 10.2(W)x 8.3(В)инчи, складирање бин има пространа п

DEN 715.20

Нокти Датотека, Обновливи Професионални Транспарентен Нанометри Стакло Нокти Датотека, Ноктите Чистење Алатката

Finegrained површина, нежен датотека површината за менување на обликот на ноктите, се направи нокти светла бр

DEN 196.56

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з

DEN 2123.28