• Новак
Dikpek Денот на Вљубените Срца Патување Пилула Случај, Неделен Преносни Пилула Торба Контејнер 7 Дена Таблета Кутија Организатор Витамин Додаток Носителот со Патент ?

Dikpek Денот на Вљубените Срца Патување Пилула Случај, Неделен Преносни Пилула Торба Контејнер 7 Дена Таблета

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Не е фиксна лепенка на задниот дел на пилула организатор, кои лесно може да се залепи за рака на ранец, удобен за носење и да се зачува простор.ПРАВЕН DISCLAIMERStatements во однос на додатоци во исхраната не се проценети од страна на FDA и не е наменет да дијагностицира, третира, лечи или спречување на било која болест или здравствената состојба. 【Голем Капацитет за Складирање】Содржи 1x главниот торба, 1x пред џеб, 1x пластична кутија за складирање со еластична картичка слот; главна џеб содржи патент мрежа кеса и две мали џебови, која може да се одржи различни гранули медицина кеси или местото со некои мали објекти.Со транспарентна пластика капак, тоа е сосема лесно да се направи разлика на апчиња, без отворање на капаците.ТОПЛО TIPS1.ПРАКТИЧНО ПИЛУЛА СЛУЧАИ BAGCalcium таблети или медицина кеси може да биде ставен на главната торба; Витамини и мали таблети можат да бидат сместени на внатрешната пластична кутија; предниот џеб може да се сместат промени, копчиња, банкарски картички и сл.Внатрешната dividers се доволно висока, така што повеќето таблети не се измешани кога кутија добива падна наоколу.Dikpek Витамин и Додаток на Носителот, Едноставна Пилула за Складирање Solution SPECIFICATIONSize : 4.Мека полиестер материјал обвива неделна пилула случај внатре, спречување на пластични таблета кутија од кршење или медицина и избави поради случајно паѓање, бидете сигурни дека подолг животен век. Се препорачува да се мијат со рака, висат сува во сенка. 【Повеќенаменски】Не само лекови кутија во рачна ташна, куфер или ранец, но исто така и како монета чанта, накит торба, дребулии складирање торба. 【Отстранлив Пилула Случај】Внатрешна пластични организатор направени од храна одделение PP материјал, не BPA, пренослив дизајн, лесно да се рефил и чиста.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з

DEN 2123.28

Перика Складирање Торба Коса Екстензија На Носителот Случај , Прашина Доказ Преносни Одговараат Торба Организаторот

Пакетот вклучува : 8pc перика коса екстензии складирање торба.Ве молиме не торба само,закачалка и перики

DEN 479.76

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04

Нокти Датотека, Обновливи Професионални Транспарентен Нанометри Стакло Нокти Датотека, Ноктите Чистење Алатката

Finegrained површина, нежен датотека површината за менување на обликот на ноктите, се направи нокти светла бр

DEN 196.56