• Новак
30PCS M8x55 Цилиндар Гром Завртки за 168F/170F 2kw‑3kw

30PCS M8x55 Цилиндар Гром Завртки за 168F/170F 2kw‑3kw

DEN 621.60

Достапност
Достапно за нарачка

【Дизајн】 Избрани висока цврстина железо материјали, цврсти и издржливи.Лесно да се инсталира и расклопување, отпорни на абење и отпорност. 【Долго Услуга Време】 M8x55 завртки имаат тесни теми, добра запечатување перформанси и долг животен век. 【Функција】 Погоден за земјоделство, риболов, сточарство, aquaculture, шумарство, домашна декорација. 【Она што Ќе Добиете за】 30 x Завртка. 【Лесен за Употреба】 парична Казна изработка, стабилни перформанси, и подобрување на генератор перформанси.Sixrun се фокусира на откривање на повеќе домашни производи за домаќинството сакате, обезбедување на лесен начин на живот Спецификација Предмет Тип : Гром Материјал : Железо : Прибл. 835g / 29.5 оз Завртка Матични Должина : 55мм / 2.17 во Навој Дијаметар : 8mm / 0.31 во Нишка Должина : 26mm / 1.02 во Главата Облик : Конкавна Главата Користи : Земјоделство, риболов, сточарство, aquaculture, шумарство, дома декорација Пакет Листата 30 x Завртка Забелешка ве Молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перика Складирање Торба Коса Екстензија На Носителот Случај , Прашина Доказ Преносни Одговараат Торба Организаторот

Пакетот вклучува : 8pc перика коса екстензии складирање торба.Ве молиме не торба само,закачалка и перики �

DEN 479.76

Рака Подготвени Музички Кутии за Складирање Коцки Играчка Плакарот Организатор Кошница Платно Расклопна Полица

【Соодветна Големина】 Со совршена големина на 14.2(Л)x 10.2(W)x 8.3(В)инчи, складирање бин има пространа п

DEN 715.20

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

1pc 15100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената �

DEN 2148.00

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

Големина 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУ

DEN 512.40