• Новак
CHUNSHENN Менгеме Multimeter, Точно RMS Менгеме Метар Пониска Цена мала Тежина & DMM Функции Менгеме Тестер

CHUNSHENN Менгеме Multimeter, Точно RMS Менгеме Метар Пониска Цена мала Тежина & DMM Функции Менгеме Тестер

DEN 1860.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен за носење, удобен и сигурен за користење. ■Голем LCD екран со заднинско Осветлување. ■Мала тежина прибл. 290g. ■True RMS. ■Лесно да користат голема големина податоци задржете го копчето.Ние секогаш се придава голема важност за нашите клиенти.Ве молиме слободно контактирајте со нас, Ако најдете било дефекти на производот.Основни Карактеристики : ■мала тежина прибл. 290g■True RMS■Голем LCD екран со заднинско Осветлување■Лесно да користат голема големина податоци задржете го копчето■AC напон, детекција функција (EF)■Auto V / Ω откривање■MAX. 1200 A measurable Display : нумеричка екранот 6000 Sampling стапка : 5 пати / сек.AC опсег на фреквенција : 50 / 60 Hz Automotive / Tools & Опрема / Дијагностички, Тестирање & Мерење Tools / Електрични Multimeters.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Перика Складирање Торба Коса Екстензија На Носителот Случај , Прашина Доказ Преносни Одговараат Торба Организаторот

Пакетот вклучува : 8pc перика коса екстензии складирање торба.Ве молиме не торба само,закачалка и перики

DEN 479.76

Перика на Главата Стои Манекен Главата, 27 Инчен Долга Коса Козметологијата Манекен Manikin Главата Модел Фризерски

Направени од вистинска човечка коса, перат, без мирис, мазна, метежот слободни и без пролевање.Погоден з

DEN 2123.28

Ѓубре Може да не ' Рѓосувачки Челик Сортирање Ѓубре Може да Плоштадот Домаќинство Подножјето на Возилото Ѓубре

Едноставен стил, погоден за различни затворен сцени, додавајќи чувство на удобност на живот.Голем капац

DEN 2783.04

Рутер Малку Дрво Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

1pc 15100mm Продолжување Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Дрво Дупка Видов Дрво Настроената

DEN 2148.00

WILDEDEN Расклопна Преносни Мачка Отпадоци Кутија,Количка за Патување Отпадоци Кутија,Слободни Расклопна Милениче

Големина 15.7"L x 11,8"W x 6"Ж на Нашите преносни мачка отпадоци кутија контрола непријатна миризба, НЕ ПРОТЕКУ

DEN 512.40