• Новак
Dolity 2 парчиња Аквариум Резервоарот Цилиндар Полнач Конвертор за Co2 Регулатор (G5/8 да W21.8 и W21.8 G5/8)

Dolity 2 парчиња Аквариум Резервоарот Цилиндар Полнач Конвертор за Co2 Регулатор (G5/8 да W21.8 и W21.8 G5/8)

DEN 1370.40

Достапност
Достапно за нарачка

* 2 големина на располагање : W21.8 G5/8; G5/8 да W21.8. * W21.8 G5/8 : Внатрешен Навој : W21.8, Надворешниот Тема : G5/8. * G5/8 да W21.8 : Внатрешен Навој : G5/8, Надворешниот Тема : W21.8. * Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик. * 2 Парче Цилиндар за Полнење(G5/8 да W21.8 и W21.8 G5/8).Опис : - Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик - 2 големина на располагање : W21.8 G5/8; G5/8 да W21.8 - W21.8 G5/8 : Внатрешен Навој : W21.8, Надворешниот Тема : G5/8 - G5/8 да W21.8 : Внатрешен Навој : G5/8, Надворешниот Тема : W21.8 Package Вклучува : 2 Парче Цилиндар за Полнење(G5/8 да W21.8 и W21.8 G5/8).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нокти Датотека, Обновливи Професионални Транспарентен Нанометри Стакло Нокти Датотека, Ноктите Чистење Алатката

Finegrained површина, нежен датотека површината за менување на обликот на ноктите, се направи нокти светла бр

DEN 196.56